Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/ylzyonjo/public_html/3bmasansor.com/wp-content/plugins/siteorigin-panels/inc/styles-admin.php on line 392
Hakkımızda – 3BM Asansör Market

3BM Asansör Market

Asansör imalatı sekteründe faaliyette bulunmak üzere 2015 yılında Rize de bir YORMAZ ASANSÖR iştiraki olarak kurulmuş olan 3BM ASANSÖR MARKET in hedefi müşterilerinin ve tüm iş ortaklarının memnuniyet ve güvenlerini ön planda tutmak, ürün-hizmet kalitesini üst düzeyde ilerletmektir.

Teknojik gelişimi yakından takip ederek global dünya pazarı karşısında yeni çözümler üretmek ve sizler için en doğru yaklaşımları hayata geçirmek amacıyla hareket etmekteyiz.

Asansör üretimi ve satışında Türkiye'de konumumuzu daha da güçlendirerek markamızı tüm dünyada talep edilen ve güvenilen asansör markası haline getirmek için çalışmalarımızı en üst düzeyde ilerletmekteyiz.

Bu hedef gözetilerek Yapımı devam etmekte olan 4500 m2 kapalı toplamda 6500 m2 lik Rize OSB içinde yer alan fabrikamız 2018 yılı sonunda en üst düzey teknolojik donanımla açılışını gerçekleştirecektir.

Asansör Sektöründe 25 yıllık bir birikimi olan YORMAZ Asansör İştiraki olan 3BM Asansör Market, Teknolojik verilerin ışığında malzeme kalitesini, makine parkurunu ve yönetim organizasyonunu oluşturmuş ve sizlere daha iyi ve kaliteli hizmet sunabilmek için çalışmalarına devam etmektedir.

3BM; müşterilerine sertfikalı yüksek kaliteli ürünleri tasarlayarak, Türkiye ve AT yönetmeliklerinde belirtilmiş olan tüm emniyet ve kalite gereksinimlerini eksiksiz yerine getirmektedir.

Yenilikçi ve sürdürülebilir büyüme hedefiyle ilerleyen firmamız ISO 9001 ve TSEK sertifikalarına sahip, Türkiye ve Dünya pazarında sertifikalı asansör ürünleri ve servislerinin sağlanmasına önem vermektedir.

photo19